Ju jeni vizitori 4203918

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera 2+1 tek Shallvaret
 • 20160623_085919 - Copy
  Full Screen
  • 20160623_085919 - Copy%1/6
  • 20160623_085945 - Copy%2/6
  • 20160623_085955 - Copy%3/6
  • 20160623_085931 - Copy%4/6
  • 20160623_090004 - Copy%5/6
  • 20160623_090616%6/6
  1/6
  20160623_085919 - Copy
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 250
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Reshit Collaku"
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Tek Shallvaret jepet me qera apartament i rikonstruktuar dhe i mobiluar. Banesa ndodhet ne nje zone afer qendres dhe mjaft e frekuentuar. Ka drejtim J-L-V. Per me shume informacione ose per ndonje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta