Ju jeni vizitori 4659603

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super OKAZION Vile per Shitje
 • 20160617_151459
  Full Screen
  • 20160617_151459%1/14
  • 20160617_151832%2/14
  • 20160617_151528%3/14
  • 20160617_151644%4/14
  • 20160617_151558%5/14
  • 20160617_151043%6/14
  • 20160617_150833%7/14
  • 20160617_151005%8/14
  • 20160617_150909%9/14
  • 20160617_150944%10/14
  • 20160617_151215%11/14
  • 20160617_151229%12/14
  • 20160617_151123%13/14
  • 20160617_151429%14/14
  1/14
  20160617_151459
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 44
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 1.000 m²
  • Mbulim zone: 1.000 m²
  • Zone toke: 1.000 m²
   • per shitje 27.000.000Lek
 • Detajet e prones

  Vile per shitje ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Vila eshte e ndertuar ne nje truall 1000 m2 . Ndertim dy katesh shume cilesor me perspektive per 5 kate. Vila ka sistem te integruar ngrohjeje (kaldaje). Eshte e organizuar me dy kate banimi, ambient i qete dhe ajer i paster . Per me shume info dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 1000.00 m²
   • Zone toke 1000.00 m²
   • Zone interneti 1000.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 3
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %