Ju jeni vizitori 4691721

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient biznesi ne qender
 • 20160623_112633
  Full Screen
  • 20160623_112633%1/3
  • 20160623_112701%2/3
  • 20160623_112648%3/3
  1/3
  20160623_112633
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 251
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Kostandin Kristoforidhi"
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 96 000 €
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient per biznes ose jepet me qera ne qender tek 9 katshet. Zone mjaft e mire dhe e frekuentuar. Ndodhet nen toke dhe mund te perdoret per shume funksione si studio, call center, palester ose per cfaredo lloj biznesi tjeter. Per me shume informacione ose per ndonje vizite mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %