Ju jeni vizitori 4685295

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 te Myslym Shyri
 • IMG-20160518-WA0001
  Full Screen
  • IMG-20160518-WA0001%1/5
  • IMG-20160518-WA0004%2/5
  • IMG-20160518-WA0000%3/5
  • IMG-20160518-WA0003%4/5
  • IMG-20160518-WA0002%5/5
  1/5
  IMG-20160518-WA0001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 255
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Myslym Shyri"
  • Zona e brendshme: 73 m²
  • Mbulim zone: 73 m²
   • per shitje 110 000 €
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne nje pallat ekzistues me 5 kate. Ne cdo kat te pallatit ka 2 hyrje, kushtet e baneses jane te mira dhe prona shitet e mobiluar. Apartamenti organizohet nga: 2 dhoma gjumi te mobiluara ku njera ka kondicionere, 1 sallon i madh ndenje me kondicionere, kuzhina me dritare dhe te gjitha elekroshtepiaket e nevojshme si dhe 1 tualet. Prona disponon certifikate pronesie dhe pozicionohet ne nje nder zonat me te frekuentuara te kryeqytetit. Apartamenti eshte i lire dhe per qira, ne fillim tetori 2016.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 73.00 m²
   • Zone interneti 73.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %