Ju jeni vizitori 4149872

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambient komercial ne bllok
 • 20160623_141514
  Full Screen
  • 20160623_141514%1/6
  • 20160623_141403%2/6
  • 20160623_141419%3/6
  • 20160623_141549%4/6
  • 20160623_141535%5/6
  • 20160623_141438%6/6
  1/6
  20160623_141514
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 256
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga ismail qemali
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  1 600 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient me qera per komercial ne bllok afer piceri 'Era'. Ambienti perbehet nga 2 dhoma, kuzhine, korridor, tualet dhe perpara ka ambient te gjelber dhe nje siperfaqe e bollshme qe mund te perdoret fare mire per zyra, klinika ose lokale-restorante. Zona eshte nje nder me te mirat dhe me te frekuentuarat ne qytet. Per me shume informacione ose per nje vizite mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta