Ju jeni vizitori 4602360

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke per shitje ne Vore
 • 13461088_10209770154717453_2028132070_o
  Full Screen
  • 13461088_10209770154717453_2028132070_o%1/5
  • 13453338_10209770154037436_2069880823_o%2/5
  • 13453251_10209770154877457_1390668752_o%3/5
  • 13453338_10209770154917458_647888590_o%4/5
  • 13461044_10209770155117463_949678195_o%5/5
  1/5
  13461088_10209770154717453_2028132070_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 244
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Vore
  • Zone toke: 1.415 m²
   • per shitje 169 800 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall ne Vore me nje siperfaqe prej 1.415 metra dhe ne nje pozicion mjaft strategjik shume prane me autostraden. Trualli ka nje vlere prej 120 euro m2 dhe mund te shfrytezohet per cfaredolloj biznesi. Per me shume informacion mbi pronen jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1415.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %