Ju jeni vizitori 4681044

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile ne Picar
 • 13441781_10209770157237516_1108193987_o
  Full Screen
  • 13441781_10209770157237516_1108193987_o%1/8
  • 13410732_10209770156637501_253072995_o%2/8
  • 13441730_10209770156797505_1885237339_o%3/8
  • 13410736_10209770155797480_117596619_o%4/8
  • 13442057_10209770155717478_592571708_o%5/8
  • 13453440_10209770155157464_1952129401_o%6/8
  • 13453221_10209770157037511_411299276_o%7/8
  • 13467571_10209770156437496_4189998_o%8/8
  1/8
  13441781_10209770157237516_1108193987_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 245
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Picare
  • Zona e brendshme: 410 m²
  • Mbulim zone: 410 m²
  • Zone toke: 1.000 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall dhe vile ne Vore, me nje siperfaqe trualli prej 1000 metra dhe vila prej 410 metrash total. Vila perbehet nga 4 kate me siperfaqe 102 metra per cdo kat. Vila perbehet nga 2 dhoma ndenje, 6 dhoma gjumi, 3 tualete dhe ballkon rrethj e perqarke viles per cdo kat. Banesa me truallin ndodhen ne Picar, ne vijen e trete nga rruga kryesore. Trualli mund te shfrytezohet per cfaredolloj biznesi si dhe vila pershtatet po ashtu per hotel, restorant ose banese. Per me shume informacion mbi pronen jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 6
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 410.00 m²
   • Zone toke 1000.00 m²
   • Zone interneti 410.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %