Ju jeni vizitori 4648307

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje te Stacion i Trenit
 • IMG_7219.JPG
  Full Screen
  • IMG_7219.JPG%1/14
  • IMG_7217.JPG%2/14
  • IMG_7218.JPG%3/14
  • IMG_7237.JPG%4/14
  • IMG_7222.JPG%5/14
  • IMG_7223.JPG%6/14
  • IMG_7224.JPG%7/14
  • IMG_7225.JPG%8/14
  • IMG_7227.JPG%9/14
  • IMG_7229.JPG%10/14
  • IMG_7226.JPG%11/14
  • IMG_7228.JPG%12/14
  • IMG_7233.JPG%13/14
  • IMG_7234.JPG%14/14
  1/14
  IMG_7219.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 539
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Stacioni i Trenit
  • Zona e brendshme: 125 m²
   • per shitje 125 000 €
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje prej pallateve te nje firme serioze ne tregun e ndertimeve. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te dhe ka orientim Perendim. Ne kate ka 4 hyrje. Apartamenti ka tre dhoma gjumi dhe dy tualete . Salloni dhe dhomat e gjumit jane te shtruara me parket. Apartamenti ka nje ballkon te bollshem qe lidhet edhe me sallonin edhe me dhomat e gjumit. Kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiake cilesore dhe eshte e dizenjuar ne menyre moderne. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe ne te jane bere punime ekstra nga firma. Per me teper na kontaktoni dhe te ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 125.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %