Ju jeni vizitori 4649157

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qira ne Qender
 • DSC07868.JPG
  Full Screen
  • DSC07868.JPG%1/10
  • DSC07860.JPG%2/10
  • DSC07858.JPG%3/10
  • DSC07861.JPG%4/10
  • DSC07862.JPG%5/10
  • DSC07863.JPG%6/10
  • DSC07859.JPG%7/10
  • DSC07864.JPG%8/10
  • DSC07866.JPG%9/10
  • DSC07867.JPG%10/10
  1/10
  DSC07868.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 257
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Blv. Zogu i I
  • Zona e brendshme: 156 m²
  • Mbulim zone: 156 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira nje apartament ne rruge kryesore, ne katin e VI dhe me strukture 3+1 ku: 1 sallon+3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe kondicionere ne cdo dhome. Apartamenti jepet me qira pjeserishte i mobiluar, ka oxhak dhe kushte shume te mira. Per me teper detaje, na telefononi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 156.00 m²
   • planimetria 156.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta