Ju jeni vizitori 4618726

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira 3+1 ne Qender
 • DSC07873.JPG
  Full Screen
  • DSC07873.JPG%1/9
  • DSC07870.JPG%2/9
  • DSC07872.JPG%3/9
  • DSC07875.JPG%4/9
  • DSC07874.JPG%5/9
  • DSC07871.JPG%6/9
  • DSC07876.JPG%7/9
  • DSC07877.JPG%8/9
  • DSC07878.JPG%9/9
  1/9
  DSC07873.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 258
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Blv. Zogu i I
  • Zona e brendshme: 140 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira nje apartament ne rruge kryesore, ne katin e VI dhe me strukture 3+1 ku: 1 sallon+3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe kondicionere ne cdo dhome. Apartamenti jepet me qira bosh dhe ka kushte shume te mira. Per me teper detaje, na telefononi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 140.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta