Ju jeni vizitori 4604974

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1
 • IMG-20160624-WA0019
  Full Screen
  • IMG-20160624-WA0019%1/5
  • IMG-20160624-WA0008%2/5
  • IMG-20160624-WA0009%3/5
  • IMG-20160624-WA0011%4/5
  • IMG-20160624-WA0016%5/5
  1/5
  IMG-20160624-WA0019
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 541
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Ish Parku i Autobuzave. Rr. Sali Butka.
  • Zona e brendshme: 53,60 m²
  • Mbulim zone: 59 m²
   • per shitje 53 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje me hapsire gatimi te perbashket, dhe 1 tualet.
  Orientohet drejt lindjes dhe ndodhet ne katin e tret te nje pallati te ri me ashensor.
  Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 59.00 m²
   • Zone interneti 53.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %