Ju jeni vizitori 4620707

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient/lokal per shitje prane Vasil Shanto
 • 20160627_123742
  Full Screen
  • 20160627_123742%1/20
  • 20160627_123214%2/20
  • 20160627_123205%3/20
  • 20160627_123241%4/20
  • 20160627_123303%5/20
  • 20160627_123312%6/20
  • 20160627_123320%7/20
  • 20160627_123335%8/20
  • 20160627_123350%9/20
  • 20160627_123340%10/20
  • 20160627_123354%11/20
  • 20160627_123406%12/20
  • 20160627_123411%13/20
  • 20160627_123400%14/20
  • 20160627_123838%15/20
  • 20160627_123641%16/20
  • 20160627_123611%17/20
  • 20160627_123547%18/20
  • 20160627_123457%19/20
  • 20160627_123429%20/20
  1/20
  20160627_123742
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 73
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vasil Shanto
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Ibrahim Dervishi"
  • Zona e brendshme: 380 m²
  • Mbulim zone: 410 m²
   • per shitje 380 000 €
 • Detajet e prones

  Ambient modern dhe shume komod ne shtije, 380.000 euro i diskutueshem, me hipoteke. Ambienti ndodhet ne nje kompleks te ri pas shkolles 'Besnik Sykja'. Ambienti eshte i perbere nga disa hapesira, ku ne katin e pare ndodhen shkallet kryesore, ne katin e dyte ndodhet bari si dhe nje hapesire e krijuar per argetimin e femijeve. Nga te dy anet eshte me fasade xhami.
  Ambjenti perbehet nga nje hapesire 380 m2, ka sistem kondicionimi dhe ndriçimi.
  Ka akses shume te mire, shume prane me shkollen Besnik Sykja.
  Ambienti shitet i mobiluar ose jo.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 410.00 m²
   • Zone interneti 380.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %