Ju jeni vizitori 4597030

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament Luksoz, me Garazh, Prane Liqenit te Tiranes
Ekskluzive
 • IMG_20160622_164332
  Full Screen
  • IMG_20160622_164332%1/11
  • IMG_20160622_171952%2/11
  • IMG_20160622_172005%3/11
  • IMG_20160622_171919%4/11
  • IMG_20160622_171615%5/11
  • IMG_20160622_165155%6/11
  • IMG_20160622_165705%7/11
  • IMG_20160622_165729%8/11
  • IMG_20160622_165125%9/11
  • IMG_20160622_164804%10/11
  • IMG_20160622_170639%11/11
  1/11
  IMG_20160622_164332
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 132
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 97 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • per shitje 129 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e trete, prane kompleksit Mantho i cili eshte nga me cilesoret ne zonen e Liqenit. Hyrja e kompleksit eshte e shtruar me gure dekorative dhe rreth e qarke jane mbjelle peme Qiparisi. Shkallet dhe sheshpushimet jane te veshura me mermer dhe ashensori eshte i shkelqyer.
  Sapo hyn ne apartament ke ndjesine e luksit. Lartesia eshte 3.3m dhe muret jane veshur me leter. Mobiljet e dizenjuara me shije jane ne harmoni te plote me apartamentin dhe jane perdorur pak ose aspak. Salloni eshte nje hapesire ku jetohet lirshem dhe ku ftohen miq per nje mbremje te kendshme. Ballkoni ne forem katrore i permbush te gjitha nevojat qe ka nje familje. Nga dritarja e kuzhines duket liqeni i Tiranes ndaj dhe larja e pjatave eshte relaksuese.
  Dy dhomat e gjumit shohin nga gjelberimi i kodrave dhe ne mengjes zgjohesh me cicerima zogjsh. Tualeti ngjan me tualetet e hoteleve me 5 yje nga ku nuk te behet te dalesh. Parkimi ne katin -1 eshte i perfshire ne cmimin e apartamentit.
  Per ata qe duan te bejne nje jete te shendetshme, ky eshte apartamenti i duhur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 97.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %