Ju jeni vizitori 4679043

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ville per Shitje
 • IMG_8222.JPG
  Full Screen
  • IMG_8222.JPG%1/20
  • IMG_8224.JPG%2/20
  • IMG_8226.JPG%3/20
  • IMG_8239.JPG%4/20
  • IMG_8238.JPG%5/20
  • IMG_8240.JPG%6/20
  • IMG_8237.JPG%7/20
  • IMG_8241.JPG%8/20
  • IMG_8218.JPG%9/20
  • IMG_8221.JPG%10/20
  • IMG_8233.JPG%11/20
  • IMG_8227.JPG%12/20
  • IMG_8235.JPG%13/20
  • IMG_8225.JPG%14/20
  • IMG_8220.JPG%15/20
  • IMG_8223.JPG%16/20
  • IMG_8234.JPG%17/20
  • IMG_8236.JPG%18/20
  • IMG_8230.JPG%19/20
  • IMG_8232.JPG%20/20
  1/20
  IMG_8222.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 113
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Lagjia e Re
  • Zona e brendshme: 750 m²
  • Zone toke: 750 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Vile per Shitje ne Vore. Vila ka nje sip. prej 250 m2 dhe eshte e ndare ne dy kate: Kati i pare ka; 1- Sorxhorno +1-Tualet. Kati i dyte ka; 4- dhoma gjumi, 2-tualete. Vila eshte e mobiluar, ne stile moderne, Disponon dhe nje siperfaqe te konsiderueshme oborri prej 500 m2. Ju ftojm ta vizitojm se bashku kete vile!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 750.00 m²
   • Zone interneti 750.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %