Ju jeni vizitori 4664110

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira ne Myslym Shyr
 • IMG_1182.JPG
  Full Screen
  • IMG_1182.JPG%1/6
  • IMG_1178.JPG%2/6
  • IMG_1175.JPG%3/6
  • IMG_1179.JPG%4/6
  • IMG_1190.JPG%5/6
  • IMG_1189.JPG%6/6
  1/6
  IMG_1182.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 72
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga ''Myslym Shyri''
  • Zona e brendshme: 73 m²
   • Per qira  28.000Lek
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti eshte i organizuar me nje korridor qe ben shperndarjen e hapsirave,2 dhoma gjumi,nje ambient te perbashket gatim + ndenje,nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin 6 te nje pallati ekzistues dhe ka orientim nga jug-lindja dhe perendimi. Cmimi eshte 28000 ALL, por ne rast se klienti ben nje vit parapagim,qiraja eshte 25000 ALL.
  Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 73.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta