Ju jeni vizitori 4660959

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament
 • 13552668_1585110601783405_872183524_n (1)
  Full Screen
  • 13552668_1585110601783405_872183524_n (1)%1/12
  • 13530782_1585110655116733_1247041160_n%2/12
  • 13535992_1585110825116716_1471506673_n%3/12
  • 13535805_1585110815116717_804774670_n%4/12
  • 13536199_1585110221783443_1669963157_n%5/12
  • 13552668_1585110601783405_872183524_n%6/12
  • 13563221_1585110718450060_818748076_n%7/12
  • 13563253_1585110591783406_764502738_n%8/12
  • 13565463_1585110725116726_991377196_n%9/12
  • 13563724_1585110645116734_34729819_n%10/12
  • 13565959_1585110568450075_1801592633_n%11/12
  • 13566259_1585110811783384_1768100828_n%12/12
  1/12
  13552668_1585110601783405_872183524_n (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 261
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 88,80 m²
   • per shitje 120 000 €
   • Per qira  80 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qera sezonale apartament 2+1 ne vijen e pare te detit.
  Apartamenti ka pamje te plote nga deti dhe qyteti i sarandes.
  Ka nje hapesire prej 88 m2 dhe perbehet prej dy dhomash gjumi,nje sallon me guzhine te perbashket plus nje tualet dhe nje ballkon te madh i cili ka nje pamje panoramike.
  Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje objekt te ndertuar vitet e fundit pran hotel Butrintit.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 88.80 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %