Ju jeni vizitori 4596987

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qera Kompleksi Dinamo
 • 13552757_10207067732592993_1052944125_n
  Full Screen
  • 13552757_10207067732592993_1052944125_n%1/11
  • 13552631_10207067707112356_310019322_n%2/11
  • 13551101_10207067708352387_1542182943_n%3/11
  • 13566115_10207067702472240_889908725_n%4/11
  • 13552755_10207067704352287_1518870165_n%5/11
  • 13550978_10207067704872300_565695255_n%6/11
  • 13552512_10207067704152282_605246670_n%7/11
  • 13563208_10207067702992253_460399696_n%8/11
  • 13535895_10207067707672370_703545136_n%9/11
  • 13565420_10207067707952377_1296671159_n%10/11
  • 13566154_10207067706752347_1790688789_n%11/11
  1/11
  13552757_10207067732592993_1052944125_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 306
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 141 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
  • Zone toke: 150 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Apartamentper qera 2+1 tek Kompleksi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me administrim shume te mire. Organizimi: ambjent ndenje dhe guzhine e perbashket, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete, Apartamenti disponon dhe nje vend parkimi ne katin -1, Per nje vizit ne pron na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone toke 150.00 m²
   • Zone interneti 141.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta