Ju jeni vizitori 4685305

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira Duplex te Kodra e Diellit
 • 61
  Full Screen
  • 61%1/46
  • 7%2/46
  • 1%3/46
  • 4%4/46
  • 6%5/46
  • 10%6/46
  • 8%7/46
  • 15%8/46
  • 17%9/46
  • 18%10/46
  • 22%11/46
  • 24%12/46
  • 25%13/46
  • 26%14/46
  • 31%15/46
  • 29%16/46
  • 38%17/46
  • 32%18/46
  • 36%19/46
  • 42%20/46
  • 46%21/46
  • 49%22/46
  • 54%23/46
  • 51%24/46
  • 56%25/46
  • 63%26/46
  • 58%27/46
  • 69%28/46
  • 67%29/46
  • 68%30/46
  • 72%31/46
  • 78%32/46
  • 73%33/46
  • 87%34/46
  • 86%35/46
  • 84%36/46
  • 89%37/46
  • 90%38/46
  • 91%39/46
  • 93%40/46
  • 97%41/46
  • 95%42/46
  • 99%43/46
  • 98%44/46
  • 103%45/46
  • 106%46/46
  1/46
  61
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 263
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: duplex
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Zona e brendshme: 174 m²
  • Mbulim zone: 174 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Te Kompleksi Kodra e Diellit jepet me qera duplex, katet e 3te dhe i 4rt ne godine 4 kateshe. Mobiluar me hijeshi, ne katin e pare te dupleksit ndodhen dhoma ndenjjes, ngrenies dhe kuzhina. Dhomat e gjumit jane ne katin e siperm. Per te shijuar bukurite clodhese te kodrave perreth keni 3 ballkone. Prane ndodhen kopshti botanik, zoologjik dhe parku i liqenit te Tiranes. Prona eshte aktive per tu vizituar nga 1 dhjetor 2016.

  Per me shume informacione ose per nje vizite jeni te mirepritur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
   • Transport publik
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta