Ju jeni vizitori 4665504

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje ne Kinostudio
 • IMG_1605.JPG
  Full Screen
  • IMG_1605.JPG%1/16
  • IMG_1608.JPG%2/16
  • IMG_1609.JPG%3/16
  • IMG_1618.JPG%4/16
  • IMG_1604.JPG%5/16
  • IMG_1610.JPG%6/16
  • IMG_1614.JPG%7/16
  • IMG_1615.JPG%8/16
  • IMG_1616.JPG%9/16
  • IMG_1617.JPG%10/16
  • IMG_1620.JPG%11/16
  • IMG_1621.JPG%12/16
  • IMG_0577 (1).JPG%13/16
  • IMG_1602.JPG%14/16
  • IMG_1601.JPG%15/16
  • IMG_1625.JPG%16/16
  1/16
  IMG_1605.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 409
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kinostudio
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Aleksander Majsiu, perballe me Ministrine e Kultures dhe KLAN
  • Zona e brendshme: 113 m²
  • Mbulim zone: 127 m²
   • per shitje 79 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 127 m2 i organizuar ne korridor ne hyrje i cili te lidh me te gjitha ambjentet e tjera si, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, vend ndenjie dhe ballkon.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 127.00 m²
   • Zone interneti 113.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %