Ju jeni vizitori 4145460

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira ne bllok
 • 20160523_111705
  Full Screen
  • 20160523_111705%1/11
  • 20160523_111750%2/11
  • 20160523_111737%3/11
  • 20160523_111756%4/11
  • 20160523_111844%5/11
  • 20160523_111837%6/11
  • 20160523_111856%7/11
  • 20160523_111921%8/11
  • 20160523_111910%9/11
  • 20160523_112013%10/11
  • 20160523_112018%11/11
  1/11
  20160523_111705
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 394
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ismail Qemali
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Apartament shume cilesor per qira ne bllok.Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri me ashensor me planimetri shume te mire te orientuar jug-perendim. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine dhe ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta