Ju jeni vizitori 4694968

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent 130 m2 per qira te Pazari Ri
 • 13579701_625830947567801_423244286_o
  Full Screen
  • 13579701_625830947567801_423244286_o%1/9
  • 13569871_625830890901140_1282813140_o%2/9
  • 13552714_625830920901137_899582471_n%3/9
  • 13563111_625830844234478_72854633_n%4/9
  • 13565470_625830830901146_1320477108_n%5/9
  • 13565961_625830850901144_1366248094_n%6/9
  • 13566135_625830864234476_1030469579_n%7/9
  • 13569933_625830830901146_1320477108_o%8/9
  • 13569848_625830870901142_606513775_o%9/9
  1/9
  13579701_625830947567801_423244286_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 427
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga tefta tashko
  • Zona e brendshme: 130 m²
   • Per qira  370 €
 • Detajet e prones

  Ambjent me qer per zyra apo aktivitete te tjera te Pazari i ri. Apartamenti eshte 130 m2 i ndare ne tre dhoma dhe nje sallon. Ka nje siperfaqe te bollshme per te jetuar apo edhe per biznes ne varesi te kerkeses suaj.
  na kontaktoni per cdo interesim.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta