Ju jeni vizitori 4590633

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament ne Bllok 2+1
 • IMG_0849.JPG
  Full Screen
  • IMG_0849.JPG%1/8
  • IMG_0844.JPG%2/8
  • IMG_0842.JPG%3/8
  • IMG_0847.JPG%4/8
  • IMG_0848.JPG%5/8
  • IMG_0853.JPG%6/8
  • IMG_0834.JPG%7/8
  • IMG_0838.JPG%8/8
  1/8
  IMG_0849.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 271
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Margarita Tutulani"
  • Zona e brendshme: 85 m²
  • Mbulim zone: 91 m²
   • per shitje 118 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne Bllok 91 m² , ne zonen me te preferuar te qytetit, shume prane gjimnazit 'Petro Nini Luarasi'. Apartamenti pozicionohet si ne katin e 2 dhe katin e 4 dhe secili organizohet ne: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Jane te pajisur me marreveshje me sipermarresin dhe ne proces hipotekimi. Per me teper detaje na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 85.00 m²
   • planimetria 91.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %