Ju jeni vizitori 4665520

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 te Misto Mame
Ekskluzive
 • DSC00880.JPG
  Full Screen
  • DSC00880.JPG%1/5
  • DSC00881.JPG%2/5
  • DSC00879.JPG%3/5
  • DSC00884.JPG%4/5
  • DSC00887.JPG%5/5
  1/5
  DSC00880.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 274
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Misto Mame"
  • Zona e brendshme: 88 m²
   • per shitje 43 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i pabanuar me pare, ne Misto Mame, me siperfaqe 88.5 m² dhe mund ta gjejme ne katin I, V , VI , VII. Apartamenti organizohet ne: 1 sallon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.Per me teper detaje na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 88.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %