Ju jeni vizitori 4169193

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qira
 • 13528889_10208267035507326_930557787390375003_n
  Full Screen
  • 13528889_10208267035507326_930557787390375003_n%1/6
  • 13557798_10208267034627304_99767791485879042_n%2/6
  • 13532936_10208267036427349_2801035114717688297_n%3/6
  • 13501659_10208267035827334_2564761320613521410_n%4/6
  • 13501964_10208267036227344_1038605971374855506_n%5/6
  • 13516171_10208267035027314_4609044772283377241_n%6/6
  1/6
  13528889_10208267035507326_930557787390375003_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 309
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Barrikadave
  • Zona e brendshme: 110 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartament me qira ne Qender.
  Apartamenti kompozohet nga nje soxhorno,dy dhoma fjetje,nje tualet dhe nje ballkon.
  Apartamenti ndodhet ne katin 7 dhe ka pamje shume te mire.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta