Ju jeni vizitori 4630140

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Godine dhe truall per shitje dhe qira ne Ndroq
 • IMG_20160525_113054
  Full Screen
  • IMG_20160525_113054%1/32
  • IMG_20160525_113035%2/32
  • IMG_20160525_113050%3/32
  • IMG_20160525_113042%4/32
  • IMG_20160525_114229%5/32
  • IMG_20160525_113104%6/32
  • IMG_20160525_114234%7/32
  • IMG_20160525_113118 (1)%8/32
  • IMG_20160525_113104 (1)%9/32
  • IMG_20160525_113149%10/32
  • IMG_20160525_113022%11/32
  • IMG_20160525_113128%12/32
  • IMG_20160525_113156%13/32
  • IMG_20160525_113211%14/32
  • IMG_20160525_113243%15/32
  • IMG_20160525_113535%16/32
  • IMG_20160525_113356%17/32
  • IMG_20160525_113636%18/32
  • IMG_20160525_113551%19/32
  • IMG_20160525_113634%20/32
  • IMG_20160525_113800%21/32
  • IMG_20160525_113805%22/32
  • IMG_20160525_113809%23/32
  • IMG_20160525_113734%24/32
  • IMG_20160525_113819%25/32
  • IMG_20160525_113900%26/32
  • IMG_20160525_113908%27/32
  • IMG_20160525_114106%28/32
  • IMG_20160525_114104%29/32
  • IMG_20160525_114124%30/32
  • IMG_20160525_114154%31/32
  • IMG_20160525_114213%32/32
  1/32
  IMG_20160525_113054
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 133
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Adresa: Ndroq
  • Zona e brendshme: 1.260 m²
  • Zone toke: 1,13 ha
   • per shitje 1 000 000 €
   • Per qira  3 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira godine multifunksionale ne Ndroq. Vendodhja e godines eshte shume prane rruges kryesore qe lidh Tiranen me Durresin. Trualli ne te cilen ndodhet godina ka nje siperfaqe totale 11380 m2 ne te cilat 5000 m2 eshte e konvertuar ne truall ndertimi dhe 6380 m2 eshte e cilesuar are. Godina eshte 2-kateshe dhe ka nje siperfaqe totale ndertimi 1260 m2, eshte e ndare ne dhoma dhe ka tualet ne cdo kat. Godina eshte e pajisur me panele diellore, gjenerator, ka trasformator te vecante , uje 24 ore i siguruar nga pompa te instaluara ne prone. Ne zonen e ares jane te vendosuar dhe 3 sera ne gjendje pune. e gjithe prona dispono dokumentacion te rregullt. Cmimet jane te diskutueshme.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 11380.00 m²
   • Zone interneti 1260.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %