Ju jeni vizitori 4664135

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten 1+1 tek Misto Mame
Ekskluzive
 • DSC00853.JPG
  Full Screen
  • DSC00853.JPG%1/6
  • DSC00852.JPG%2/6
  • DSC00850.JPG%3/6
  • DSC00855.JPG%4/6
  • DSC00849.JPG%5/6
  • DSC00856.JPG%6/6
  1/6
  DSC00853.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 276
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Misto Mame"
  • Zona e brendshme: 55 m²
  • Mbulim zone: 55 m²
   • per shitje 26 500 €
 • Detajet e prones

  Shiten apartamente te reja ne nje zone ne zhvillim, te ndodhura ne katin e 3 dhe 7.Perbehen nga 1 dhome , 1 kuzhine, tualet dhe ballkon. Ambienti permban dhe ashensor .Per nje vizite ne prone dhe per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 55.00 m²
   • Zone interneti 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %