Ju jeni vizitori 4659709

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament ne Fresk
 • DSC_8772.JPG
  Full Screen
  • DSC_8772.JPG%1/9
  • DSC_8767.JPG%2/9
  • DSC_8778.JPG%3/9
  • DSC_8773.JPG%4/9
  • DSC_8779.JPG%5/9
  • DSC_8771.JPG%6/9
  • DSC_8777.JPG%7/9
  • DSC_8768.JPG%8/9
  • DSC_8776.JPG%9/9
  1/9
  DSC_8772.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 618
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Ramazan Gaxheri
  • Zona e brendshme: 97,70 m²
  • Mbulim zone: 97,70 m²
   • per shitje 44 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne rrugen Ramazan Gaxheri, ne katin e 1 te nje pallati ndertuar se fundmi.
  Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 1 ballkon dhe 1 tualet.
  Apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket, tavanet me punime gipsi.
  Apartamenti disponon certifikate pronesie, orientim nga lindja.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 97.70 m²
   • Zone interneti 97.70 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %