Ju jeni vizitori 4660988

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartment 2+1 for rent/ Apartament me Qira prane qendres
 • DSC_8639.JPG
  Full Screen
  • DSC_8639.JPG%1/11
  • DSC_8633.JPG%2/11
  • DSC_8634.JPG%3/11
  • DSC_8654.JPG%4/11
  • DSC_8657.JPG%5/11
  • DSC_8650.JPG%6/11
  • DSC_8651.JPG%7/11
  • DSC_8648.JPG%8/11
  • DSC_8661.JPG%9/11
  • DSC_8641.JPG%10/11
  • DSC_8644.JPG%11/11
  1/11
  DSC_8639.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 360
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Papa Gjon Pali 2
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones


  The apartment is located on the seventh floor of a new building close to the city center.
  The apartment consists of 2 bedrooms, a spacious living room a kitchen, 2 bathrooms, hallway and 1 balconies.
  It has central heating cooling system, the whole apartment is covered with quality wooden flooring, the bathrooms are equipped with brand elements etc..
  Please contact us to arrange a visit.


  Ne rrugen Papa Gjon Pali 2 jepet me qira apartament 2+1.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, kuzhine me vehte, dhome e vecante per hekurosje, 1 ballkon dhe 2 tualete.
  I mobiluar ne menyre cilesore, i shtruar me parket, sistem qendror ngrohje dhe ftohje.
  Orientimi jug-perendim.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta