Ju jeni vizitori 4195790

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartamet 2+1 me qira
 • DSC_8574.JPG
  Full Screen
  • DSC_8574.JPG%1/14
  • DSC_8575.JPG%2/14
  • DSC_8571.JPG%3/14
  • DSC_8583.JPG%4/14
  • DSC_8582.JPG%5/14
  • DSC_8579.JPG%6/14
  • DSC_8567.JPG%7/14
  • DSC_8569.JPG%8/14
  • DSC_8570.JPG%9/14
  • DSC_8565.JPG%10/14
  • DSC_8563.JPG%11/14
  • DSC_8566.JPG%12/14
  • DSC_8559.JPG%13/14
  • DSC_8584.JPG%14/14
  1/14
  DSC_8574.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 48
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 70,70 m²
  • Mbulim zone: 70,70 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen e Elbasanit.
  Apartamenti eshte 70.7 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon + ambient gatimi, 1 tualet dhe ballkon te bollshem.
  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe me nje mobilim mjaft komod dhe modern.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.70 m²
   • Zone interneti 70.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta