Ju jeni vizitori 4605006

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Penthouse per shitje.
 • 13535768_1131610676905574_22655403_n
  Full Screen
  • 13535768_1131610676905574_22655403_n%1/16
  • 13536201_1131610660238909_1501897325_n%2/16
  • 13510676_1131610226905619_1092077231_n%3/16
  • 13536175_1131610563572252_1544907113_n%4/16
  • 13510725_1131610706905571_1720367104_n (1)%5/16
  • 13510703_1131610520238923_375083046_n%6/16
  • 13510725_1131610706905571_1720367104_n%7/16
  • 13511390_1131610253572283_2040884456_n%8/16
  • 13515332_1131610686905573_37981884_n%9/16
  • 13511571_1131610176905624_953118229_n%10/16
  • 13522574_1131610596905582_1985907695_n%11/16
  • 13514487_1131610323572276_410263352_n%12/16
  • 13515412_1131610610238914_1686070903_n%13/16
  • 13521069_1131610346905607_2088896580_n%14/16
  • 13530752_1131610620238913_2112642235_n%15/16
  • 13511385_1131610383572270_1882913823_n%16/16
  1/16
  13535768_1131610676905574_22655403_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 401
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selite
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Rrapo Hekali
  • Zona e brendshme: 222 m²
  • Mbulim zone: 350 m²
   • per shitje 600 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit me nje siperfaqe prej 222m2 me nje verand shume te madhe me nje siperfaqe prej 128m2. Apartamenti eshte i organizuar nga nje living room me ndricim natyral,biblioteke te madhe. Kater dhoma gjumi te mobiluara me stil klasik te shtruara me parket cilesor druri, njera prej tyre ajo matrimonialja ka nje tualet me dalje secila ne verand. Apartamenti ka sistem ngrohje ftohje qendrore si dhe oxhak funksional. Apartamenti ka nje lavanderi, dy depo,ashensor personal si dhe 2 garazhde te perfshira ne cmim.Me dokumentacion te rregullt pronesie.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 350.00 m²
   • Zone interneti 222.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %