Ju jeni vizitori 4623928

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje
 • 20160628_095115
  Full Screen
  • 20160628_095115%1/6
  • 20160701_181802%2/6
  • 20160701_181825%3/6
  • 20160701_181812%4/6
  • 20160701_181900%5/6
  • 20160701_181847%6/6
  1/6
  20160628_095115
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 281
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 106 m²
   • per shitje 116 600 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndohet perballe shkolles 9 vjecare 'Deshmoret e Lirise' dhe prane shkolles se mesme 'Petro Nini Luarasi'. Vetem disa minuta ecje nga Blloku dhe Parku i Liqenit. Eshte ne katin e pare banues, ka dy dhoma gjumi, dhome ndenjje, kuzhine, tualet, nje korridor te madh dhe dy ballkone. Ka nevoje per pak kujdes e dashuri, per tu kthyer ne nje strehez te ngrohte per familjen tuaj.

  Ju mirepresim per nje vizite, shihemi se shpejti.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 106.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %