Ju jeni vizitori 4180673

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent per zyra me Qira
 • 13615307_10208293694133775_220874294214432060_n
  Full Screen
  • 13615307_10208293694133775_220874294214432060_n%1/8
  • 13612164_10208293692413732_4533300920566334145_n%2/8
  • 13599813_10208293693853768_3831641107130471382_n%3/8
  • 13592704_10208293691533710_6407751257090127632_n%4/8
  • 13614952_10208293692653738_6688225087628675058_n%5/8
  • 13533312_10208293693053748_5187609921555853542_n%6/8
  • 13620097_10208293694453783_4281259258228019898_n%7/8
  • 13567303_10208293693253753_1870450300370929530_n%8/8
  1/8
  13615307_10208293694133775_220874294214432060_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 313
  • Tipi i prones: Studio
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Ibrahim Rugova
  • Zona e brendshme: 65 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ambjent per zyra ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane.
  Ambjenti me nje siperfaqe prej 65m2,perbehet nga 2 dhoma,dy ballkone dhe nje tualet.
  Ambjenti ka sistem kondicionimi dhe telefonie.
  Pozicionim ne nje zone shume te sigurt dhe me shume akses.
  Per nje vizite ne zone ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • farmaci
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta