Ju jeni vizitori 4576911

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ofrojme ambjent me qira ne Toptani Shopping Centre. Zgjero Biznesin Tend !!!
Ekskluzive
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/13
  • untitled.JPG%2/13
  • IMG-20160628-WA0004%3/13
  • 2.JPG%4/13
  • 4.JPG%5/13
  • 5.JPG%6/13
  • 3.JPG%7/13
  • 6.JPG%8/13
  • 650x300-Render 0001%9/13
  • 650x300-Render 0000%10/13
  • hqdefault%11/13
  • 650x300-Render 0002%12/13
  • 650x300-Render Naten Final%13/13
  1/13
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 137
  • Tipi i prones: katet nentoke te dyqaneve
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Toptani Shopping Centre
  • Zona e brendshme: 103,46 m²
  • Mbulim zone: 66,44 m²
   • Per qira  3 322 €
 • Detajet e prones

  TOPTANI SHOPPING CENTER është një projekt në proçes ndërtimi, i pozicionuar në zemër të Tiranës, kryeqytetit të Shqipërisë dhe zonës më të madhe metropolitane, në  pjesën më  atraktive nga këndvështrimi ekonomik, administrativ, social dhe kulturor. Projekti konsiston në ngritjen e një objekti multifuknsional i destinuar totalisht për biznes, që përfshin shopping, argëtim dhe ofrim shërbimesh. Kjo qendër tregtare parashikohet të jetë një pikë e fuqishme magnetike, e qëndrueshme në kohë, atraktive dhe gjithëpërfshirëse. Godina e qendrës tregtare ka një sipërfaqe totale prej rreth 60 000m2 , përfshin shtatë kate mbi tokë, pesë kate nëntokë. Projekti i qendrës është dizenjuar nga arkitekti i njohur hollandez Vini Mass, me një artitekturë shumë moderne. Godina e parë nga lart ka formë amorfe të ngjashme me një puzzle, ndërsa vertikalisht përgjatë fasadës së saj ka të ndërthura forma të rregullta gjeometrike, ka hapësirë të mirë pamjeje, të ndriçuar me atrium të hapur, si edhe parkim të nëndheshëm me një kapacitet për 600 makina. Ambjent me qira

  Ambjenti ndodhet ne katin e pare te Toptani Shopping center.
  Pozicionohet ne kend te hyrjes kryesore te nderteses (foto)

  Siperfaqa totale: 103.46 m2
  Siperfaqe e brendshme: 66.44 m2

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 66.44 m²
   • Zone interneti 103.46 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglent Bici
  Broker
  Telefone: +355672049400
  email: eglentbici@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta