Ju jeni vizitori 4194667

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES ME HIPOTEKE
 • P1010253.JPG
  Full Screen
  • P1010253.JPG%1/11
  • P1010255.JPG%2/11
  • P1010266.JPG%3/11
  • P1010256.JPG%4/11
  • P1010258.JPG%5/11
  • P1010257.JPG%6/11
  • P1010262.JPG%7/11
  • P1010260.JPG%8/11
  • P1010263.JPG%9/11
  • P1010264.JPG%10/11
  • P1010265.JPG%11/11
  1/11
  P1010253.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 208
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 55 m²
   • per shitje 31 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 per shitje tek Shkembi i Kavajes.Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne bllokun e 2 -te te pallateve .Eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje te bollshme me kuzhine ,1 dhome gjumi me ballkon me pamje te bukur nga deti dhe 1 banjo .Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie .Ju ftojme per nje vizite ne prone .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %