Ju jeni vizitori 4665561

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent zyrash
 • 20160624_140524
  Full Screen
  • 20160624_140524%1/8
  • 20160624_140349%2/8
  • 20160624_140428%3/8
  • 20160624_140303%4/8
  • 20160624_140535%5/8
  • 20160624_140545%6/8
  • 20160624_140615%7/8
  • 20160624_140602%8/8
  1/8
  20160624_140524
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 80
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Komuna e Parisit prane Stadiumit Dinamo
  • Zona e brendshme: 98,10 m²
  • Mbulim zone: 113 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent shume cilesor, ne katin e pare te nje pallati te ri,me siperfaqe te brendshme 98.1 m2.Siperfaqja eshte e ndare ne 5 ambjente me siperfaqe te brendshme 15 m2 secili ambjent.Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes si dhe ka vizibilitet te larte.Ambjentet jane te pershtatshme per zyra si dhe shume lloje te tjera biznesi .Per me shume informacion ju lutem me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 113.00 m²
   • Zone interneti 98.10 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta