Ju jeni vizitori 4578239

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per zyra me qira
 • DSC_8072 - Copy.JPG
  Full Screen
  • DSC_8072 - Copy.JPG%1/15
  • DSC_8066.JPG%2/15
  • DSC_8064.JPG%3/15
  • DSC_8065.JPG%4/15
  • DSC_8067.JPG%5/15
  • DSC_8068.JPG%6/15
  • DSC_8069.JPG%7/15
  • DSC_8073 - Copy.JPG%8/15
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.19 (4)%9/15
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.19 (5)%10/15
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.19%11/15
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.56.08 (1)%12/15
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.55.39 (2)%13/15
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.56.09 (1)%14/15
  • WhatsApp Image 2016-08-30 at 16.56.09%15/15
  1/15
  DSC_8072 - Copy.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 52
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Ne qender
  • Zona e brendshme: 196,70 m²
  • Mbulim zone: 196,70 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 196.7 m2
  Ndodhet ne katin e 6-te te nje ndertese shume cilesore ne qender te Tiranes.
  Eshte i organizuar ne 3 dhoma, 1 sallon, 1 ambient gatimi me vehte, depo, ballkone dhe 2 tualete.
  Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 196.70 m²
   • Zone interneti 196.70 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta