Ju jeni vizitori 4604614

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1 ne qender te tiranes
 • DSC_8509.JPG
  Full Screen
  • DSC_8509.JPG%1/13
  • DSC_8505 - Copy.JPG%2/13
  • DSC_8506.JPG%3/13
  • DSC_8507.JPG%4/13
  • DSC_8512.JPG%5/13
  • DSC_8510.JPG%6/13
  • DSC_8511.JP%7/13
  • DSC_8516.JPG%8/13
  • DSC_8519.JPG%9/13
  • DSC_8526.JPG%10/13
  • DSC_8528.JPG%11/13
  • DSC_8529.JPG%12/13
  • DSC_8530.JPG%13/13
  1/13
  DSC_8509.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 53
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Ne Qender
  • Zona e brendshme: 96 m²
  • Mbulim zone: 96 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 96 m2.
  Aparatamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit.
  Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon + ambient gatimi dhe 2 tualete.
  Ofrohet totalisht i mobiluar dhe me punime shume cilesore.
  Per nje vizite ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 96.00 m²
   • Zone interneti 96.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta