Ju jeni vizitori 4194640

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje tek Tirana Ring Center
 • 60_big
  Full Screen
  • 60_big%1/11
  • A 21-page-001%2/11
  • 20160517_152744http://media.egorealestate-cdn.com/TEMPORARY/640x480/a37623a3-9d3f-4f2e-9c7f-232bf55e8e15%3/11
  • 20160517_152550%4/11
  • 20160517_152624%5/11
  • 20160517_152602%6/11
  • 20160517_152633%7/11
  • 20160517_152724%8/11
  • 20160517_152653%9/11
  • 20160517_152648%10/11
  • 20160517_152717%11/11
  1/11
  60_big
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 402
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Tirana Ring Center
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 143 m²
   • per shitje 220 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne destinacionin me te ri te Tiranes. Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej dy dhoma gjumi nje sallon Kuzhina me vete, dy ballkone si dhe dy tualete.Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri dhe te mire administruar, me ashensor, security, parking ,punime shume cilesore. Tirana Ring Center përfshin një qendër tregtare, zyra, bar-Caffe - restorante si dhe apartamente banimi.Eshte qendra me e re e ndertuar se fundmi.Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 143.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %