Ju jeni vizitori 4691649

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent per zyra me qera
 • 3
  Full Screen
  • 3%1/3
  • 2%2/3
  • 11%3/3
  1/3
  3
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 550
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 180 m²
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ambjent 180m2, i ndare gips ne 5 dhoma , mund te behet dhe open space. Ambjenti ndodhet ne katin 2 , me pamje nga rruga kryesore . Per cdo informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 180.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta