Ju jeni vizitori 4694984

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, Apartament 2+1+2
 • IMG_20160706_162108
  Full Screen
  • IMG_20160706_162108%1/19
  • IMG_20160706_162200%2/19
  • IMG_20160706_162009%3/19
  • IMG_20160706_162028%4/19
  • IMG_20160706_162356%5/19
  • IMG_20160706_162411%6/19
  • IMG_20160706_162255%7/19
  • IMG_20160706_162314%8/19
  • IMG_20160706_162259%9/19
  • IMG_20160706_162336%10/19
  • IMG_20160706_162405%11/19
  • IMG_20160706_161923%12/19
  • IMG_20160706_161845%13/19
  • IMG_20160706_161853%14/19
  • IMG_20160706_161913%15/19
  • IMG_20160706_162445%16/19
  • IMG_20160706_162454%17/19
  • IMG_20160706_162520%18/19
  • IMG_20160706_162426%19/19
  1/19
  IMG_20160706_162108
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 845
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Abdyl Frasheri
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet me qira apartament me siperfaqe 120m2, i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.
  Punimet dhe mobiljet jane cilesore - parketi dru masiv, elektroshtepiaket te gjitha marka shume te mira, kondicionimi ne cdo dhome, i pavarur. Per nje vizite ne prone ju lutem na telefononi
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta