Ju jeni vizitori 4590648

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament1+1 ne Qender te Tiranes
 • 20160701_175057
  Full Screen
  • 20160701_175057%1/9
  • 20160701_174947%2/9
  • 20160701_175005%3/9
  • 20160701_175022%4/9
  • 20160701_175043%5/9
  • 20160701_175113%6/9
  • 20160701_175251%7/9
  • 20160701_175322%8/9
  • 20160701_175312%9/9
  1/9
  20160701_175057
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 282
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Bardhok Biba
  • Zona e brendshme: 64 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Prane ish-kinema '17 Nentori' ndodhet ky apartament i vogel, i lezetshem. Ideal per nje familje te re ose per femijet tuaj qe vazhdojne studimet. Cmimi eshte i diskutushem, dhe pozicioni e ben nje investim afatgjate te mire duke pasur parasysh dhe vazhdimin e Blv. Zogu i Pare.

  Kontaktoni per me teper informacion ose per te caktuar nje vizite.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 64.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %