Ju jeni vizitori 4649109

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje tek Rruga Mine Peza
 • foto 4
  Full Screen
  • foto 4%1/11
  • foto 2%2/11
  • foto 5%3/11
  • foto 7%4/11
  • foto 8%5/11
  • foto 9%6/11
  • foto 12%7/11
  • foto 18%8/11
  • foto 16%9/11
  • foto 17%10/11
  • foto 10%11/11
  1/11
  foto 4
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 957
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Durresit
  • Zona e brendshme: 57 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Ne Rrugen Mine Peza shitet apartament 2+1 i ndodhur ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
  I organizuar ne 1 dhome ndenjje, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet, apartamenti ka 57 m2 me hipoteke dhe 33 m2 ne proces legalizimi.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 57.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %