Ju jeni vizitori 4576698

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » VILE LUKSOZE PER SHITJE TEK GJIRI I LALZIT
 • LAL 111
  Full Screen
  • LAL 111%1/18
  • LAL113%2/18
  • LAL114%3/18
  • LAL115%4/18
  • LAL116%5/18
  • LAL117%6/18
  • LAL119%7/18
  • LAL120%8/18
  • LAL118%9/18
  • LAL122%10/18
  • LAL123%11/18
  • LAL124%12/18
  • LAL125%13/18
  • LAL126%14/18
  • LAL128%15/18
  • LAL132%16/18
  • LAL127%17/18
  • LAL134%18/18
  1/18
  LAL 111
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 213
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Adresa: Gjiri i Lalzit,Durres
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Eshte nje projekt me nje siperfaqe totale ndertimi prej 23 174 m2 dhe ofron nje nderthurje mjaft te arrire midis arkitektures dhe natyres bregdetare. Ndertimet qe perfshihen ne te jane vila 2 kateshe dhe godina me disa aprtamente ne nivelin e tre kateve. Gjithçka mund te gjeni ketu duke filluar qe nga estetika urbane dhe arkitektonike, funksionaliteti i brendshem dhe relaksi total qe te ofron deti dhe ajri i paster. Mos e humbisni mundesine per te qene pjese e ketij kompleksi unik.
  Siperfaqja e katit perdhe eshte 113.1 m2
  Siperfaqja e katit te pare eshte 61.8 m2
  Siperfaqja totale eshte 174.9 m2
  Siperfaqe verande eshte 49.4 m2
  Siperfaqe parcele eshte 442-590 m2
  Ne katin e pare te viles kemi nje dhome gjumi, nje sallon, nje tualet dhe dy ballkone te vogla. Ne katin e dyte kemi 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande te madhe.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %