Ju jeni vizitori 4602429

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent 500m2 tek mbikalimi i Rinasit
 • IMG_0861.JPG
  Full Screen
  • IMG_0861.JPG%1/3
  • IMG_0848.JPG%2/3
  • IMG_0845.JPG%3/3
  1/3
  IMG_0861.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 421
  • Tipi i prones: Industri
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Mbikalim i Rinasit, perballe Mercedes Benz
  • Zona e brendshme: 500 m²
   • Per qira  1 250 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen industriale te autostrades Tirane Durres, buze rruges kryesore jepet me qira ambjent 500 m2. Ambjenti ka energji elektrike 3 faze, uje 24 ore, siguri te garantuar dhe mundesi parkimi. Lartesi eshte 4 m, e gjithe fasada nga rruga kryesore eshte vetrate xhami cka i jep mundesi per shikueshmeri te plote nga rruga . Adresa, tek mbikalimi i Rinasit perballe me Mercedes Benz, buze autostrades Tirane Durres
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta