Ju jeni vizitori 4664049

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 prane ETC
 • Apartamente ne ETC kati 11
  Full Screen
  • Apartamente ne ETC kati 11%1/1
  1/1
  Apartamente ne ETC kati 11
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 622
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri
  • Zona e brendshme: 91,11 m²
  • Mbulim zone: 91,11 m²
   • Per qira  1 300 €
 • Detajet e prones

  Ne qendren e biznesit ETC jepet me qira Apartament ne katin e 4-te.
  Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjeje plus gatim dhe 1 tualet.
  Apartamenti ka punime shume cilesore.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • planimetria 91.11 m²
   • Zone interneti 91.11 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta