Ju jeni vizitori 4630213

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile ne Kompleksin 'Long Hills'
 • ID84443a00-0000-0500-0000-00000256d7e8
  Full Screen
  • ID84443a00-0000-0500-0000-00000256d7e8%1/11
  • long-hill%2/11
  • Vila A3-4_Plani i katit +1-page-001%3/11
  • Vila A3-4_Plani i katit 0-page-001%4/11
  • Vila A3-4_Plani i katit -1-page-001%5/11
  • photo 5.JPG%6/11
  • photo 1 (1).JPG%7/11
  • photo 2 (1).JPG%8/11
  • photo 3 (1).JPG%9/11
  • photo 4.JPG%10/11
  • photo 4 (1).JPG%11/11
  1/11
  ID84443a00-0000-0500-0000-00000256d7e8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 406
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 320 m²
  • Mbulim zone: 595 m²
   • per shitje 470 000 €
 • Detajet e prones

  Vile per Shitje ne nje nga Komplekset me te mira te Tiranes.Organizuar ne menyren dhe vendodhjen me te mire te mundshme. Vila eshte e paperfunduar, ka nje pamje fantastike nga kodrat e gjelberuara, orientim perfekt, kopesht te gjelberuar. Plani i katit 0 perbehet nga dhoma e ndenjes, kuzhina e vecuar dhe nje tualet. Plani i katit +1 perbehet nga dy dhoma gjumi, nje dhome pune dhe dy tualete. Plani i katit -1 perbehet nga tre dhoma, nje dhome ndenjeje dhe nje tualet. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 595.00 m²
   • Zone interneti 320.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %