Ju jeni vizitori 4590592

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet, Apartament 1+1, ne Don Bosko
 • 2016-07-01 14.58.04
  Full Screen
  • 2016-07-01 14.58.04%1/11
  • 2016-07-01 14.57.49%2/11
  • 2016-07-01 15.00.12%3/11
  • 2016-07-01 15.00.19%4/11
  • 2016-07-01 14.58.28%5/11
  • 2016-07-01 14.59.52%6/11
  • Ballkoni i Sallonit_Kuzhines dhe Dhomes%7/11
  • 2016-07-01 14.59.02%8/11
  • 2 Ashensoret ngjitur me deren%9/11
  • 2016-07-01 15.04.57%10/11
  • Screenshot_2016-07-12-10-39-58%11/11
  1/11
  2016-07-01 14.58.04
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 391
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 79,40 m²
  • Mbulim zone: 79,40 m²
   • per shitje 67 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne zonen e Don Boskos, buze rruges kryesore, prane Vizion Plus.
  Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte nga me te miret ne zone.
  Siperfaqe totale 79.4 m2, organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet, 1 ballkon.
  Pozicionuar ne kat te 6, orientuar nga perendimi-veriu-lindja.
  Disponon certifikate pronesie. • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 79.40 m²
   • Zone interneti 79.40 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %