Ju jeni vizitori 4685302

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient sherbimi me qira, perballe me Qendren Kristal
 • 20160616_190320
  Full Screen
  • 20160616_190320%1/20
  • 20160616_190139%2/20
  • 20160616_190310%3/20
  • 20160616_185646%4/20
  • 20160616_190103%5/20
  • 20160616_185635%6/20
  • 20160616_190238%7/20
  • 20160616_185913%8/20
  • 20160616_185939%9/20
  • 20160616_190913%10/20
  • 20160616_185945%11/20
  • 20160616_190128%12/20
  • 20160616_190145%13/20
  • 20160616_190232%14/20
  • 20160616_190921%15/20
  • 20160616_185955%16/20
  • 20160616_190304%17/20
  • 20160616_190334%18/20
  • 20160616_190556%19/20
  • 20160616_190756%20/20
  1/20
  20160616_190320
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 86
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit, perballe me kompleksin "Kristal", Tirane
  • Zona e brendshme: 480 m²
  • Mbulim zone: 520 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient sherbimi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ambienti eshte 480 metra katror, ne nje ndertim ekzistues. Ambienti gjendet ne katin e pare dhe ate te dyte dhe ndarjet e brendshme jane te realizuara me shkalle. Ambienti eshte i ndare ne disa dhoma, ku disa prej tyre jane te pajisura me tualet.
  Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • Dhoma ndenje 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 520.00 m²
   • Zone interneti 480.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta