Ju jeni vizitori 4604626

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne Rr. Dervish Hima
 • 20160711_124304
  Full Screen
  • 20160711_124304%1/10
  • 20160711_124142%2/10
  • 20160711_124332%3/10
  • 20160711_124408%4/10
  • 20160711_124354%5/10
  • 20160711_124401%6/10
  • 20160711_124430%7/10
  • 20160711_124458%8/10
  • 20160711_124521%9/10
  • 20160711_124552%10/10
  1/10
  20160711_124304
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 409
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Dervish Hima
  • Zona e brendshme: 164 m²
  • Mbulim zone: 164 m²
   • per shitje 197 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje, pozicionuar ne Rr. Dervish Hima, vendosur ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga tre dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, dy tualete, gjithashtu edhe tre ballkone. Apartamenti ka punime cilesore dhe ndodhet ne rrugen kryesore. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 164.00 m²
   • Zone interneti 164.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %