Ju jeni vizitori 4662379

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent zyre per shitje/qira
 • 20160630_115510
  Full Screen
  • 20160630_115510%1/5
  • 20160630_115550%2/5
  • 20160630_115542%3/5
  • 20160630_115640%4/5
  • 20160630_115652%5/5
  1/5
  20160630_115510
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 87
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Komuna e Parisit,Prane St Dinamo
  • Zona e brendshme: 28 m²
  • Mbulim zone: 32 m²
   • per shitje 48 000 €
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ose shitet ,ambjent sherbimi apo banimi me siperfaqe 28m2,ne katin e pare te nje pallati te ri.Ambjenti eshte i pershtatshem per zyre,sherbime te ndryshme por njekohesisht edhe per banim.Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ka vizibilitet te larte si dhe punime te nje cilesie te larte.Per me shume informacion ju ftoj per nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 32.00 m²
   • Zone interneti 28.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %